Spotkania powarsztatowe

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Nie 3 a 365 dni.
Bardzo często warsztaty, szkolenia w których uczestniczymy to jakiś czas spędzony z grupą osób chcących wspólnie zdobyć jakąś wiedzę lub umiejętności. Zielonogórskie Warsztaty liturgiczno-muzyczne to również raz w roku weekend spędzony na intensywnej pracy nad zdobyciem nowych i pogłębieniem dotychczasowych umiejętności wokalnych i muzycznych. Ale nie tylko…..
Pod tą nazwą kryje się przede wszystkim WSPÓLNOTA osób w różnym przedziale wiekowym, z różnymi umiejętnościami i talentami, profesjonaliści i pasjonaci śpiewu, których łączy młody duch i chęć głoszenia Dobrej Nowiny. Przez warsztaty w ciągu ostatnich 4 lat uczestniczyło się blisko 300 osób, z których większość zaraziła się tym niedopisania duchem. Duchem który powoduje że trzydniowy warsztatowy weekend trwa przez cały rok.  Warsztatowicze razem się spotykają ( w ostatnim czasie online) tworzą nowe dzieła, wspierają siebie i innych modlitwą i dobrym słowem. Są grupą osób do tańca i różańca.

Obecnie nasze spotkania ograniczają się do spotkań na ZOOMie. Przeżyliśmy wspólną kwarantannę podczas, której codziennie uczestniczyliśmy we mszy św., modliliśmy się na różańcu i odmawialiśmy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Każdego dnia łączyliśmy się na wspólnej kawie, podczas której nie tylko rozmawialiśmy, ale też oglądaliśmy Teatrzyk przygotowany przez najmłodszych uczestników warsztatów. Uczestniczyliśmy w Koncercie Urban Duo. Nie zabrakło również kalamburów i teleturnieju „Jaka to melodia”.

Jesteśmy w stałym kontakcie. Ciągle szukamy możliwości spotkań, choćby online. W naszej społeczności zawarły się liczne przyjaźnie.

W dobie pandemii wspominamy dawne czasy, w których mogliśmy się spotkać na pizzy, w kawiarni czy na Premierze filmu „Koncert Wielbienia 2019”. Wierzymy, że taki czas jeszcze wróci i to niedługo.

Zapraszamy do Galerii

UDOSTĘPNIJ:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin