Witamy Cię na naszej stronie. Opowiemy Ci kim jesteśmy i dlaczego dołącza do nas coraz więcej osób.

Zielonogórskie Warsztaty liturgiczno-muzyczne to wspólnota osób w różnym przedziale wiekowym, z różnymi umiejętnościami i talentami, profesjonaliści i pasjonaci śpiewu, których łączy młody duch i chęć głoszenia Dobrej Nowiny. Przez warsztaty w ciągu ostatnich 3 lat mamy kontakt z blisko 300 osobami, z których większość zaraziła się tym niedopisania duchem. Duchem który powoduje że trzydniowy warsztatowy weekend trwa przez cały rok.  Warsztatowicze razem się spotykają (w ostatnim czasie online) tworzą nowe dzieła, wspierają siebie i innych modlitwą i dobrym słowem. Są grupą osób do tańca i różańca.

Warsztatowy SZTAB:

Natalia Makuch
– założyciel, organizator i pomysłodawczyni Zielonogórskich Warsztatów liturgiczno-muzycznych. Jej głowa jest pełna coróż nowych pomysłów. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych.

Grzegorz Junke
– dołączył do zespołu niedawno, a już nie wyobraża sobie, że mogłoby być inaczej. U niego wszystko chodzi jak w zegarku. Zawsze ma plan A, B, a jak trzeba to i Z. Zasady i regulamin ma w małym palcu, a jego wysublimowany żart wielokrotnie ratował sytuacje.

Ksiądz Jakub Świątek
– opiekun duchowy. Jest przykładem na to, że marzenia się spełniają, tylko trzeba mocno w nie wierzyć. Zawsze chciał uczestniczyć w warsztatach muzycznych, ale różne przeszkadzacze mu to uniemożliwiały. Dziś może czerpać z samego źródła i przewodniczyć naszej wspólnocie.

BĄDŹMY

W KONTAKCIE